O NÁS

Víc než třicetiletá tradice

Výroba kytar Kaiser-guitars započala těsně po sametové revoluci. V tuto dobu máme  za sebou třicetileté zkušenosti, co se týče stavění a servisu kytar.

Vlastní modely RockMaster

Postupem času bylo navrženo několik vlastních modelů, na kterých jsou použity ověřené materiály a ctí spíše klasické tvary. Tyto modely, RockMaster, ovšem obsahují zárověň i individuální přístup k pojetí designu elektrické kytary.

Repliky kytar

Vyrábíme repliky všech slavných modelů kytar jako je Gibson, Fender, apod.

Left-hand modely

Protože sériová výroba kytar nepřeje levorukým kytaristům, jsme schopni jejich oblíbené modely vyrobit v „left-hand“ verzi.

Speciální modely

Ve spolupráci s našimi zákazníky není problém vyhovět jakémukoli požadavku, např. i integrace Kaoss padu do elektrické kytary, osvícení hmatníku pomocí LED diod apod.

Renovace kytar

Starší kytary určitě nepatří do šrotu, už proto, že jejich dřevo je vyzrálé a „vyhrané“. Těmto kytarám lze vrátit jejich lesk, vyměnit poškozený hardware za nový, vyměnit snímače a ostatní opotřebované součástky (ořech, pražce) to vše proto, aby kytara mohla znovu několik let dobře sloužit. Běžně provádíme i výměny celých krků apod.

Servis a opravy kytar

Ladění kytar, seřizování oktáv, nastavení pnutí krku – tímto způsobem pečujeme o velké množstí hudebních nástrojů našich zákazníků.